Допомогти

Запобігти дитячій смертності

Реалізований

Витратні матеріали для Одеської обласної дитячої клінічної лікарні

В Одеській обласній дитячій клінічній лікарні проводять планові та термінові операції діткам від першого дня народження до настання повноліття. Щодня до лікарні надходять дітки з різними й зовсім недитячими патологіями. Для того щоб лікування було успішним, необхідні якісні лабораторні дослідження. Це потребує не тільки дорого устаткування, а й витратних матеріалів, які потрібно закуповувати регулярно. На жаль, через брак фінансування ці витратні матеріали наразі відсутні в Одеській обласній клінічній лікарні.

Реанімація новонароджених потребує блоки реагентів EasyStat. Такий блок використовується під час дослідження кислотно-лужної рівноваги та газового складу крові. Він особливо потрібен пацієнтам, яким виконується штучна вентиляція легенів і пацієнтам з порушенням мікроциркуляції. За допомогою блоку реагентів можна виконати близько 90 аналізів протягом 30 днів. Після цього блок потрібно замінити.

Реанімації кардіохірургії вкрай необхідний «Кустадіол» (кардіоплегічний розчин). Цей розчин рятує маленьке сердечко під час зупинки кровообігу. Через відсутність «Кустадіолу» підвищується ризик незворотного пошкодження тканин серця дитини, що призводить до сумних наслідків.

Благодійний фонд «10 гривень» збирає кошти на 3-місячний запас реагентів (4 блоки) і «Кустадіолу» (12 флаконів). Завдяки закупівлі цих препаратів маленькі пацієнти отримують шанс на здорове і повноцінне життя.

Пожертви не підлягають поверненю

Дякуємо!

Учасники спільноти «10 гривень» зібрали та передали для Одеської обласної клінічної лікарні 53 814 грн.Необхідно зібрати

53814 грн

Документи

Пропонуємо ознайомитись з іншими проєктами