Допомогти

Заміна кисневих елементів апаратів неінвазивної вентиляції легенів у двох лікарнях

Проєкт місяця

У відділеннях інтенсивної терапії новонароджених Дніпропетровського обласного перинатального центру і Перинатального центру м. Києва медичну допомогу отримують найменші та найскладніші дітки. Вони зазвичай потребують тривалого виходжування та лікування. Відділення оснащені сучасним обладнанням, від безперебійної роботи якого щохвилини залежить життя дітей.

Обладнання працює у режимі нон-стоп роками. Воно потребує ремонту та нових комплектуючих. Але державних коштів доводиться чекати довго. У результаті такий необхідний для 600-грамового малюка дихальний апарат простоює.

Крихітки, що поспішили народитися передчасно, не вміють дихати самостійно. Апарат штучної вентиляції робить це за них. Кисневі ячейки в апаратах штучної вентиляції дозволяють встановлювати відповідну концентрацію кисню у дихальній суміші, яку отримує пацієнт. Від їх наявності залежать точність параметрів вентиляції. Це дуже важливо для здоров’я маленького пацієнта.

Вартість проєкту складала 37 500 грн. Благодійний фонд "10 гривень" зібрав і передав 25 460 грн на заміну кисневих елементів.

Пожертви не підлягають поверненю

Дякуємо!

Завдяки підтримці небайдужих людей медичне обладання не буде простоювати, а буде рятувати життя маленьких поспішайок!

Необхідно зібрати

25460 грн

Документи

Пропонуємо ознайомитись з іншими проєктами