Допомогти

Відкриття дому підтриманого проживання для випускниць із ментальною інвалідністю Богодухівського інтернату, м. Харків.

Реалізований

Благодійний фонд "10 гривень" відкрив збір на новий і дуже важливий проєкт — «Маленький всесвіт». Йдеться про відкриття дому підтриманого проживання для випускниць із ментальною інвалідністю Богодухівського інтернату, місто Харків.

Наразі допомога потрібна шістьом дівчатам (далі буде більше) з легкою ментальною інвалідністю. Вони не мають близьких людей, котрі могли б про них піклуватися. Зазвичай такі випускники залишаються в інтернаті до 35-ти років. Потім переходять до психоневрологічного інтернату, що є аналогом будинку для людей літнього віку і у більшості випадків — єдиною можливістю для молоді з ментальною інвалідністю.

Але у цих дівчат є можливість мати інше життя — повноцінне! Вони можуть і хочуть вчитись, знайти та опанувати професію, заробляти, дружити, подорожувати. Жити!

ГО «Еммаус» допомагає таким людям в Україні з 2011 року. У квартирах підтриманого проживання із допомогою спеціалістів учасники вчаться вести побут, опановують фінансову грамотність і вчаться будувати здорові та щасливі стосунки із навколишнім світом. Та найголовніше — отримують відчуття справжнього дому та сім’ї. Власне, у такій квартирі й будуть проживати дівчата із Богодухівського інтернату.

Загальна вартість проєкту — 500 тис. грн (відкриття і підтримка функціонування будинку). Благодійний фонд "10 гривень" зібрав і перерахував для ГО «Еммаус» 40 000 грн на розвиток проєкту.

Пожертви не підлягають поверненю

Дякуємо!

З вашою допомогою ГО «Еммаус» наблизився до реалізації проєкту, який допоможе дівчатам реалізуватися та втілити у життя їхні заповітні мрії!

Необхідно зібрати

40000 грн

Документи

Пропонуємо ознайомитись з іншими проєктами