Допомогти

УЗД-апарат для дитячого відділення Інституту імені В. П. Філатова, м. Одеса

Реалізований

У голосуванні вересня-2019 переміг проєкт, метою якого було придбання у дитяче відділення Інституту імені В.П. Філатова наркозно-дихальний апарат, що коштує майже мільйон гривень. Ініціативу зібрати на нього кошти взяли на себе волонтери ГО «Наповнене життя» Ірина Цимбал-Сажина та Оксана Сметана, мама одного з маленьких пацієнтів цього Інституту. Благодійники «10 гривень» одними із перших повірили в Ірину та Оксану. На цей проєкт вдалось зібрати за три тижні 34 650 грн.

Далі на допомогу прийшла команда з лідерської програми BTG і вони спільно з МБФ «Україно! Я за тебе!» зібрали для цього проєкту більше 200 000 грн.

Час йшов і стало зрозуміло, що на даний момент, купити наркозно-дихальний апарат не вийде. Тому було прийнято рішення придбати на зібрані 248 000 гривень УЗД-апарат B-scan plus американської фірми Accutome, що зможе допомогати дітям вже зараз.

УЗД-апарат вже у відділенні, завдяки чому маленькі пацієнти із вадами зору можуть отримувати якісну діагностику та лікування. Дякуємо кожному благодійнику за допомогу!

Пожертви не підлягають поверненю

Дякуємо!

Учасники «10 гривень» зібрали й передали 34 650 грн для купівлі УЗД-апарату. Тепер 2 500 діток, які проходять обстеження кожного року, отримують необхідну діагностику та якісне лікування, завдяки якому можуть зберегти здоров’я очей.

Необхідно зібрати

248000 грн

Документи

Пропонуємо ознайомитись з іншими проєктами