Допомогти

Шкільні рюкзаки для дітей із малозабезпечених сімей і дітей-сиріт

Реалізований

В серпні нам довелося перенести проєкт місяця на наступний місяць, адже ми не могли не відгукнутися на допомогу і пройти повз гострої проблеми. Тож ми запускаємо терміновий збір коштів для дітей із малозабезпечених сімей і дітей-сиріт з Хмельницької та Львівської областей, щоб допомогти їм придбати все необхідне для нового навчального року.

Через карантин ситуація тільки погіршилася. Інтернати довелося закрити і дітей відправили назад у сім'ї, де немає грошей не тільки на канцтовари, а й навіть на їжу. Ще залишається велика кількість дітей-сиріт, які живуть у дитячих будинках і також потребують нашої з вами допомоги. Близько 200 дітей ризикують не піти до школи взагалі, бо не мають елементарних речей для навчання.

Ми просимо підтримати акцію «Подаруй дитині шкільний рюкзак» та оголошуємо терміновий збір коштів.

Вартість одного рюкзака із наповненням – 700 гривень.

До нього увійде найнеобхідніше: канцелярське приладдя, щоденник, пенал, зошити, ручки, олівці, фарби, альбом, лінійка, точилка, клей та ножиці. Цих речей достатньо для того, аби дитина почувала себе впевнено та могла сконцентруватися на навчанні.

Пожертви не підлягають поверненю

Дякуємо!

Учасникам «10 гривень» вдалося зібрати 55 500 грн за 10 днів. Завдяки цьому діти та підлітки з Хмельницька, Львівської та Хмельницької областей, а також 40 дітей із Києва отримали рюкзаки із необхідним шкільним приладдям.

Дякуємо кожному, хто подарував цим дітям шанс навчатися і відчувати себе комфортно серед однолітків!

Необхідно зібрати

55500 грн

Документи

Пропонуємо ознайомитись з іншими проєктами