Допомогти

Ремонт шприцевих насосів і витратні матеріали для кардіохірургічного відділення Одеської обласної дитячої клінічної лікарні

Проєкт місяця

У відділенні серцево-судинної хірургії Одеської обласної клінічної лікарні щорічно обстежуються та лікуються близько 200 дітей. 120-140 з них мають операції на серці з використанням апарату штучного кровообігу або ангіографічної установки. У всіх цих випадках використовуються шприцеві насоси в обов'язковому порядку. Шприцеві насоси – автоматизовані сучасні крапельниці, за допомогою яких виконується введення препаратів з високою точністю на всіх етапах лікування.

Відділенню для безперебійної роботи необхідно допомогти відремонтувати кілька насосів, а також закупити квартальний запас витратних матеріалів: шприців та інфузійних ліній. Все це дозволить якісно і безпечно надавати допомогу діткам з вродженими вадами серця.

Обмежене фінансування лікарні не дозволяє відремонтувати насоси і закупити витратні матеріали. А без цього ефективні процедури неможливі, що ставить під загрозу життя дітей.

Давайте допоможемо дитячій кардіохірургії рятувати маленьких одеситів з вадами серця. Необхідна сума – 48 569 грн.

Пожертви не підлягають поверненю

Необхідно зібрати

48569 грн

Пропонуємо ознайомитись з іншими проєктами