Допомогти

Пульсоксиметр для передчасно народжених пацієнтів Івано-Франківського обласного перинатального центру

Реалізований

Івано-Франківський обласний перинатальний центр приймає пацієнток з COVID-19. Тому ризиків ускладнень при виходжуванні малюків стає ще більше і процес лікування може затягнутись на кілька місяців. Під час догляду за недоношеною дитиною життєво необхідно постійно стежити за її пульсом та диханням. За контроль та підтримку дихання і серцебиття маленьких пацієнтів відповідає пульсоксиметр. Він фіксує рівень насиченості крові киснем та подає сигнал при затримці дихання малюка. Це допомагає негайно відреагувати та реанімувати дитину, аби вона знову почала дихати. Крім цього, прилад допомагає діагностувати перебої в роботі серця дитини.

Виходжувати недоношену дитину без пульсоксиметра неможливо! І він зараз вкрай потрібен Івано-Франківському обласному перинатальному центру. Благодійний фонд "10 гривень" збирає кошти на придбання пулькоксиметра. Для цього потрібно зібрати 39 028 грн.

Допоможімо забезпечити відділення достатньою кількістю датчиків пульсоксиметрії, аби кожна передчасно народжена дитина мала шанс вижити!

Пожертви не підлягають поверненю

Дякуємо!

Необхідно зібрати

39028 грн

Документи

Пропонуємо ознайомитись з іншими проєктами