Допомогти

«Подорож життя»

Реалізований

"Подорож життя" — проєкт допомоги пологовому відділенню для вагітних із захворюваннями серцево-судинної системи Інституту педіатрії акушерства та гінекології м. Києва. Відділення приймає пацієнток з усієї України. Тут надається допомога з підготовки, виношування вагітності та розродження жінок, які мають тяжкі патології: хвороби серця, захворювання крові, онкологію, цукровий діабет й інші захворювання. Як і більшість державних клінік, відділення змушене працювати в умовах обмеженого фінансування та недостатньої матеріально-технічної бази. Часто виникає брак ліків і витратних матеріалів, труднощі з оплатою якісної діагностики, що потребують пацієнтки.

Цей проєкт переміг у голосуванні серпня-2020, ми перенесли збір на вересень-2020 і разом з вами зібрали 50 000 гривень. За ці місяці волонтерам вдалося закрити борг за ремонт пологових залів. Залишилася головне - купити НЕОПАФФ. Це обладнання, що необхідне в пологовому залі для надання респіраторної підтримки недоношеній дитині.
Загальна сума, щоб втілити добру мрію в реальність, складала 125 404 гривень. Благодійний фонд "10 гривень" переказав на купівлю апарата НЕОПАФФ суму в розмірі 64 373 грн. Іншу частину суми проєкт "Подорож життя" отримав від лідерської програми.

Пожертви не підлягають поверненю

Дякуємо!

Завдяки вашому внеску було придбано апарат НЕОПАФФ, що рятуватиме життя недоношених малюків. Ви вкотре виявили надзвичайну доброту і підтримали ще одну важливу справу!

Необхідно зібрати

64373 грн

Документи

Пропонуємо ознайомитись з іншими проєктами