Допомогти

«Подорож життя»

Проєкт місяця

"Подорож життя" — проєкт допомоги пологовому відділенню для вагітних із захворюваннями серцево-судинної системи Інституту педіатрії акушерства та гінекології м. Києва. Відділення приймає пацієнток з усієї України. Тут надається допомога з підготовки, виношування вагітності та розродження жінок, які мають тяжкі патології: хвороби серця, захворювання крові, онкологію, цукровий діабет й інші захворювання.

Як і більшість державних клінік, відділення змушене працювати в умовах обмеженого фінансування та недостатньої матеріально-технічної бази. Часто виникає брак ліків і витратних матеріалів, труднощі з оплатою якісної діагностики, що потребують пацієнтки.

Цей проєкт переміг у голосуванні серпня-2020, ми перенесли збір на вересень-2020 і разом з вами зібрали 50 000 гривень. За ці місяці волонтерам вдалося закрити борг за ремонт пологових залів. Залишилася головне - купити неопафф. Це обладнання, що необхідне в пологовому залі для надання респіраторної підтримки недоношеній дитині.

Загальна сума, щоб втілити добру мрію в реальність - 125 404 гривень. Залишилося зібрати 65 404 грн - і дуже важливе обладнання буде закуплено!

Пожертви не підлягають поверненю

Необхідно зібрати

125404 грн

Пропонуємо ознайомитись з іншими проєктами