Допомогти

Аспіратори для передчасно народжених дітей у Житомирську обласну дитячу клінічну лікарню та Покровську клінічну лікарню інтенсивного лікування

Проєкт місяця

У листопаді світ відзначає Міжнародний день передчасно народжених дітей. Тому наші проєкти цього місяця традиційно присвячені саме цій проблемі.

Складно уявити роботу сучасного відділення, в якому немає відсмоктувача (аспіратора). Цей прилад не просто полегшує роботу лікарів — у разі виходжування недоношених дітей він є незамінним. Від надійності медичного відсмоктувача може залежати успіх лікування і життя маленького пацієнта. Тому так важливо, щоб цей апарат стояв у кожному відділенні, де виходжують крихіток.

Житомирській обласній дитячій клінічній лікарні та Покровській клінічній лікарні інтенсивного лікування зараз дуже потрібні такі аспіратори.

Виходжування маловагових дітей схоже на забезпечення життєдіяльності космонавта в тривалому польоті. Якщо малюк народився у віці 22 тижнів, він ще щонайменше 14-18 тижнів потребує виходжування. А якщо крихітка хворіє, процес лікування може затягнутися на кілька місяців.

Сучасні відсмоктувачі допомагають лікарям контролювати рідину з носових ходів у малюка і є незамінним обладнанням в роботі.

Пожертви не підлягають поверненю

Дякуємо!

Ви допомогли придбати аспіратори у дві лікарні. Це сотні врятованих життів!

Необхідно зібрати

29605 грн

Документи

Пропонуємо ознайомитись з іншими проєктами