Допомогти

Харчування для підопічних «Дім милосердя» у м. Чортків, Тернопільської обл.

Реалізований

В лютому 2020-го наші благодійники вирішили допомогти неповносправним дітям з різними вадами розвитку, якими опікується Благодійна організація «Дім милосердя».

Наразі реабілітаційний центр надає допомогу 20 особливим дітям та родинам з низьким соціальним рівнем забезпечення. З них 35 сімей не лише проходять тут реабілітацію, а ще й, опинившись у складних життєвих обставинах, знайшли прихисток. Центр надає їм проживання у комфортних умовах та повноцінне харчування.

Утримання організації здійснюється лише на основі благодійних внесків. Тому існує постійна потреба у матеріальних коштах на придбання продуктів. Харчування – базова потреба і якісь додаткові слова, мабуть, зайві.

Завдяки фінансовій допомозі учасників спільноти «10 гривень» підопічні «Дім милосердя» отримали допомогу у розмірі 30 700 грн. Ці кошти покрили аж 60% місячної потреби на харчування. Цінні були навіть 10 гривень пожертвувань, адже це — порція їжі.

Дякуємо кожному за підтримку! Адже вона просто безцінна для цих родин, в яких зростають особливі діти.

Пожертви не підлягають поверненю

Дякуємо!

20 дітей з різними вадами розвитку та малозабезпечені сім’ї, якими опікується БО «Дім милосердя», отримали допомогу від учасників «10 гривень» у розмірі 30 700 грн. 

Дякуємо, що ви такі небайдужі. Дякуємо кожному, хто долучився до цього збору. 

Ми безмежно радіємо, що ми з вами — одна команда!

Необхідно зібрати

307000 грн

Документи

Пропонуємо ознайомитись з іншими проєктами