Допомогти

Аптечка екстреної медичної допомоги для підопічних центру «Місто щасливих дітей», м. Київ

Проєкт місяця

У вересні з проханням екстрено допомогти до нас звернулася вже відома нам благодійна організація «Місто щасливих дітей». Їй ми допомагали у жовтні 2019 року.

Центр наразі налічує 32 дитини, що пережили голод, насилля, втрату батьків, але тут знайшли порятунок та змогу повернутися до нормального життя.

В Центрі діти отримують соціально-психологічну реабілітацію після пережитих трагедій та медичну допомогу. Кожна дитина проходить повне медичне обстеження. Жодного з цих дітей не можна назвати здоровим, кожен другий має хронічні захворювання.

За час діяльності благодійної організації «Місто щасливих дітей» були прооперовані діти з косоокістю, мікозами, грижами. Діти з важкими діагнозами такими , як ВІЛ/СНІД, цукровий діабет, карликовість, вада серця, туберкульоз, також отримують кваліфікаційну допомогу.

Аптечка швидкої допомоги наразі порожня і терміново потрібно закупити ліки, щоб лікарі могли оперативно допомогти дітям в період захворювань. Благодійна організація «Місто щасливих дітей» утримується лише за рахунок добровільних пожертвувань.

Звертаємося до вас з проханням підтримати проєкт та допомоги придбати необхідні медикаменти!
Вартість проєкту 25 000 грн.

Кожна гривня важлива і має значення!

Пожертви не підлягають поверненю

Необхідно зібрати

25000 грн

Пропонуємо ознайомитись з іншими проєктами