Допомогти

Аптечка екстреної медичної допомоги для підопічних центру «Місто щасливих дітей», м. Київ

Проєкт місяця

У вересні з проханням екстрено допомогти до нас звернулася вже відома нам благодійна організація «Місто щасливих дітей». Їй ми допомагали у жовтні 2019 року.

Центр наразі налічує 32 дитини, що пережили голод, насилля, втрату батьків, але тут знайшли порятунок та змогу повернутися до нормального життя.

В Центрі діти отримують соціально-психологічну реабілітацію після пережитих трагедій та медичну допомогу. Кожна дитина проходить повне медичне обстеження. Жодного з цих дітей не можна назвати здоровим, кожен другий має хронічні захворювання.

За час діяльності благодійної організації «Місто щасливих дітей» були прооперовані діти з косоокістю, мікозами, грижами. Діти з важкими діагнозами такими , як ВІЛ/СНІД, цукровий діабет, карликовість, вада серця, туберкульоз, також отримують кваліфікаційну допомогу.

Аптечка швидкої допомоги була порожня і терміново потрібно було закупити ліки, щоб лікарі могли оперативно допомогти дітям в період захворювань. Благодійна організація «Місто щасливих дітей» утримується лише за рахунок добровільних пожертвувань.

За декілька тижнів учасники "10 гривень" зібрали 25 000 гривень, завдяки чому вдалося закупити всі необхідні ліки.

Пожертви не підлягають поверненю

Дякуємо!

Ваші небайдужі серця та допомога захистили дітей!

Необхідно зібрати

25000 грн

Документи

  • Рахунок за ліки для центру "Місто щасливих дітей"Завантажити

Пропонуємо ознайомитись з іншими проєктами